Poznaj nas bliżej

Jesteśmy ludźmi aktywnymi zawodowo

Wiemy jak wiele wysiłku i czasu trzeba poświęcić na to, by na koncie, czy w portfelu, znalazły się pieniądze. A z tymi bywa rożnie – czasem masz wrażenie, że wspinasz się w pracy na wyżyny swoich możliwości…a wypłata zupełnie nie odpowiada Twoim potrzebom.

... I tu z pomocą przychodzi ifucha

Wydatki każdego miesiąca dziwnym sposobem się mnożą w szybkim tempie, a Ty zachodzisz w głowę jak powiązać koniec z końcem. Zewsząd plakaty zachęcające do brania pożyczek – wiesz jednak, że to, co pożyczone musi zostać oddane, a wiąże się to z masą niepotrzebnych kosztów, rat, odsetek i ukrytych opłat. A może zarabiasz tyle ile Ci potrzeba, ale masz w planach większy zakup, np. samochód, meble, itp. Tu znowu dylemat – pożyczać, brać na raty, zadzwonić do teściowej?

.

Wiemy, że wokół nas jest ogrom ludzi posiadających różne umiejętności, kwalifikacje i talenty

– „złote rączki”, budowlańcy, elektrycy, majsterkowicze, pedagodzy, informatycy… I są to ludzie, którzy mimo aktywności zawodowej mają czas, siły i chęci, żeby czasem sobie dorobić. Właśnie dla takich osób jest ten portal!

Szukasz pracownika do przekopania ogródka? Potrzebujesz fachowej porady związanej z komputerem, który się zawiesza, a pojęcia nie masz jak się do tego zabrać? A może poszukujesz pomocy dla dziecka, które nie radzi sobie z matematyką w szkole?
Skorzystaj z naszego portalu.